16.07.2024

Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie poszukuje osób na stanowisko: PIELĘGNIARKA ENDOSKOPOWA

Zakres obowiązków:

  • asysta przy wykonywaniu badań i zabiegów endoskopowych. sprawowanie opieki nad pacjentem przed i po endoskopiach;
  • utrzymanie pracowni w ciągłej gotowości do badań; dbałość o sprzęt i aparaturę w pracowni endoskopii;
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pracowni,
  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych

Nasze oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w zakresie endoskopii dla pielęgniarek,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferta z naszej strony:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy b2b
  • ciekawa praca w rozwijającym się Szpitalu Miejskim Specjalistycznym zlokalizowanym niedaleko centrum Krakowa
  • kasa zapomogowo pożyczkowa
  • możliwość zakwaterowania w Domu Pielęgniarek połączonym ze szpitalem tunelem umożliwiającym przejście do pracy bez konieczności wychodzenia na zewnątrz

JEŚLI SPEŁNIASZ POWYŻSZE WYMAGANIA ZACHĘCAMY DO WYSŁANIA CV I LISTU MOTYWACYJNEGO na adres mail: dyrdspiel@narutowicz.krakow.pl

Spotkania rekrutacyjne odbywają się w każdą środę od godziny 11:00  w Gabinecie Z-cy Dyrektora ds. Pielęgniarstwa i Zarządzania Jakością.