16.01.2024

Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Ul. Prądnicka 35-37, 31-202 Kraków

poszukuje kandydatów do pracy  na stanowisko:

MAGAZYNIER

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • punktualność
  • gotowość do pracy fizycznej przy kompletowaniu towaru
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość obsługi komputera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie towaru na poszczególne oddziały Szpitala
  • pomoc przy rozładunku i załadunku zakupionych towarów
  • prawidłowe magazynowanie towarów
  • rozkładanie towaru na regały
  • weryfikacja towaru
  • sporządzanie raportów

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • praca stacjonarna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  CV  wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie  z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. (Dz.U. z 2019 r.  poz. 1781 z późn zm.) na adres: sekretariat@narutowicz.krakow.pl

Nadzór nad bezpiecznym przetwarzaniem danych osobowych pełni Inspektor Ochrony Danych tel. (12) 2578578. Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie przesłanych wcześniej danych osobowych. Rekrutacja  na stanowisko: Magazynier  w Szpitalu  Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie reprezentowanym przez Dyrektora dr n. med. Renatę Godyń - Swedzioł odbywa się na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2019 poz.1781 z późń. zm.)

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.